იხილეთ ვიდეოკადრები, რომლის გამოც თათული ედიშერაშვილი საზოგადოების ნაწილმა გააკრიტიკა – მსახიობი კრიტიკოსებს მიმართავს
თათული ედიშერაშვილი სოციალურ ქსელში სტატუსს აქვეყნებს, სადაც მის მიმართ წამოსულ კრიტიკას ემსახურება და წერს, რომ ადამიანები ვერ იტანენ კარგ ხასიათზე მყოფ ხალხს.
16 მარტს, ჟურნალისტ გიორგი გასვიანის მეუღლე რესტორანში აღნიშნეს, სადაც მარიტა მელიქიშვილის იუბილეს სხვა ცნობილ ადამიანებთან ერთად ედიშერაშვილიც ესწრებოდა. ვიდეო სადაც მარიტა და თათული სერიალ „შუა ქალაქის“ ერთ-ერთ სიმღერაზე ცეკვავენ, სოციალურ ქსელში საზოგადოების მხრიდან კრიტიკა მოჰყვა.
აქვე საზოგადოებას შევახსენებთ, რომ თათული ერთ-ერთია იმ ცნობილ სახეებს შორის, რომლებსაც ბოლო დროს რუსთაველის გამზირზე მიმდინარე აქციების ფონზე აკრიტიკებდნენ. მას აქამდე საკუთარი პოზიცია არ დაუფიქსირებია და უფრო მეტიც, მას და ასევე მსახიობ თამუნა ნიკოლაძეს, რომლებსაც „იმედზე“ გადაცემა მიჰყავთ, არაერთხელ მოუწოდეს არხის დატოვებისკენ
"ბევრი მოვითმინე და გავატარე მაგრამ აღარ დამთავრდა! ქუჩაში ცეკვა პატრიოტიზმია და დაბადების დღეზე ცეკვა სამშობლოს ღალატი ყოფილა.ვერ იტანენ კარგ ხასიათზე მყოფ ადამიანებს. მიხედეთ თქვენს ცხოვრებას და იქნებ უკეთესად იგრძნოთ თავი. როგორ ბედავთ ან ვინ გეკითხებათ დამიდგინოთ სად ვიარო,სად ვიმუშაო და ვინ მიყვარდეს?!" - წერს მსახიობი.